Romano Hangos motto
ročník 9, číslo 7
vyšlo 2007-04-16

aktuální číslo
zprávy
rozhovor
názory
anketa
přílohy
reportáž
starší čísla
redakce
odkazy
e-mailfoto   Měsíc pro děti, mládež a rodiny

Brno (jk) – Po čtyři týdny budou Nadace rozvoje občanské společnosti a společnost Tesco Stores ČR ve spolupráci s občanským sdružením Ratolest Brno představovat na 40 neziskových organizací Jihomoravského kraje.

Do 16. října se budou v Tesku návštěvníkům denně od 13 do 18 hodin věnovat zástupci různých organizací neziskového sektoru. Zájemci se rovněž budou moci účastnit divadelních vystoupení, a také s činností zájmových kroužků, aktivitami pro volný čas, organizacemi pomáhajícími dětem i dospělým se zdravotním postižením, se zástupci linky důvěry aj. Organizace jim poskytnou informace o své činnosti a poradenský servis v prvním patře obchodního domu. Ve druhém patře budou informační panely o činnosti účastnících se organizacích.
Mezi neziskovými organizacemi, jež se během měsíce objeví na terase či v prostorách Teska, se představí 30. září a 1. října také romské středisko Drom. Nebude chybět ani Sdružení pěstounských rodin se svým romským tanečním souborem Renata či sdružení Podané ruce.
„Každý víkend se lidé mohou těšit na tržiště, hry a soutěže pro děti nebo ukázky činností, do kterých se bude moci kdokoliv zapojit. Každou sobotu budou na terase Teska hudební, taneční nebo sportovní vystoupení. A navíc bude možné koupit si výrobky z chráněných dílen.“ Další informace o jednotlivých akcích, organizacích a programu najdete na
www.pomoztedetem.cz/mesicvtesco.

přečtěte si
-> Noviny ke stažení

téma

redakce
Romano Hangos/Romský hlas
vychází s podporou Ministerstva kultury ČR, vydává Společenství Romů na Moravě
Adresa redakce:
Francouzská 84, 602 00 Brno
tel.: +420 545 246 645
fax: +420 545 246 674
email: rhangos@volny.cz

vyhledáváníRadioľurnál

Radioľurnál