Romano Hangos motto
ročník 9, číslo 7
vyšlo 2007-04-16

aktuální číslo
zprávy
rozhovor
názory
anketa
přílohy
reportáž
starší čísla
redakce
odkazy
e-mailfoto   Naše redaktorka Katka: hodně úspěchů

Noviny Romano hangos začaly vycházet v roce 1999. Ve stejném roce nastoupila do jejich redakce i mladičká Kateřina Danyiová. Vedle své redaktorské činnosti se postupně začala zdokonalovat též v grafickém zpracování novin, což pak několik dalších let na zcela profesionální úrovni zajišťovala.
Bohužel, všechno jednou končí a Kateřina, která i přes svůj mladý věk patřila k služebně nejstarším pracovníkům Společenství Romů na Moravě, z redakce odchází. Minulé dvojčíslo bylo poslední, na kterém se redakčně i graficky podílela. Další její profesní život bude spojen s pražskou grafickou firmou, v níž se bude Kateřina podílet mimo jiné na sazbě knih. Získat toto místo nebylo nijak jednoduché, Katka uspěla v konkurzu mezi padesáti zájemci! Její úspěch je o to cennější, že Romové a Romky to při přijímání do zaměstnání mají ztížené o předsudky ze strany majority.

Milá Kateřino. Za redakci Romano hangos i celé Společenství Romů na Moravě ti přejeme mnoho úspěchů v tvé nové pracovní pozici i v osobním životě. Věříme, že se za námi budeš ráda vracet a zůstaneš s námi v kontaktu i do budoucna.

Tvoji (bývalí) kolegové

přečtěte si
-> Noviny ke stažení

téma

redakce
Romano Hangos/Romský hlas
vychází s podporou Ministerstva kultury ČR, vydává Společenství Romů na Moravě
Adresa redakce:
Francouzská 84, 602 00 Brno
tel.: +420 545 246 645
fax: +420 545 246 674
email: rhangos@volny.cz

vyhledáváníRadioľurnál

Radioľurnál