Romano Hangos motto
ročník 9, číslo 7
vyšlo 2007-04-16

aktuální číslo
zprávy
rozhovor
názory
anketa
přílohy
reportáž
starší čísla
redakce
odkazy
e-mailfoto   Roman Krištof se nám oženil!

Někdejší redaktor Romano hangos, člen týmu Helsinského občanského shromáždění – Romské sekce, ředitel kanceláře vládní rady pro záležitosti Romů, pracovník nevládních organizací většinou pracujících s cizinci, Roman Krištof je konečně pod čepcem. Jeho ženou je paní Martina, Slovenka, která i po dlouhých letech života v České republice mluví kouzelnou a měkkou slovenštinou.

Obřad i následné veselí proběhlo v romantickém prostředí při skvělé hostině pode zdmi plumlovského zámku. Jen se podívejte!
Přejeme oběma novomanželům hodně šťastných let v pilné práci pro své blízké, jichž bylo na svatbě nespočet. Snad manželský chomout nebude pro Romana chomoutem v tak milé společnosti jeho ženy, nýbrž příjemným závazkem ke klidnému rodinnému životu. Tím nemíníme úpadek do stereotypu, což by bylo nejhorší, co by naše přátele mohlo potkat. Ale to myslím nehrozí. Ačkoliv – těžko radit a přát. Dobrodružství je bezpochyby kořením života mnohých, bez něhož žít je nudné! Tak ať je to tak, jak si to oba novomanželé přejí!

Redakce RH

přečtěte si
-> Noviny ke stažení

téma

redakce
Romano Hangos/Romský hlas
vychází s podporou Ministerstva kultury ČR, vydává Společenství Romů na Moravě
Adresa redakce:
Francouzská 84, 602 00 Brno
tel.: +420 545 246 645
fax: +420 545 246 674
email: rhangos@volny.cz

vyhledáváníRadioľurnál

Radioľurnál